Luca Influencer Marketing

Biz Kimiz?

LucaSocial , Avrupa’daki ilk ve tek turizm odaklı influencer marketing ajansıdır. Alanında uluslararası bir kadroya sahip olan LucaSocial, otellerin ve sağlık turizmine hizmet veren kliniklerin influencer marketing sürecini başından sonuna kadar planlamaktadır.

Kurucumuz Ayça Dederke; Türkiye’de doğmuş ve üniversite eğitimini Türkiye’de İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Amerika’ya gidip pazarlama üzerine sertifika almıştır. Yüksek lisansını Almanya Hamburg Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra iş hayatına Brüksel Morgan Stanley’de başlamıştır. 2015 yılında Almanya’ya geri dönen Dederke, PayPal, Ebay, Amazon gibi global şirketlerde sosyal medya alanında çalışmıştır. Buna ek olarak; firmalar ve mikro influencerlar için koçluk yapmıştır. Türkiye’de otelcilik sektöründe edindiği deneyimleri ve sosyal medya pazarlamayı bir çatı altında birleştirmek isteyen Dederke, LucaSocial Influencer Marketing Ajansı’nı Almanya’da kurmuştur.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz; Müşterilerimizin uluslararası alanda marka bilinirliliğini arttırmak ve turizm sektöründe influencer marketinge yön veren bir ajans haline gelmek.

Misyonumuz; Doğru influencerları otellerin ve kliniklerin beklentileri doğrultusunda bir araya getirip reklam kampanyasını başından sonuna yönetmektir.

Ekibimiz

Luca Influencer Marketing
AYÇA DEDERKE
Kurucu
Luca Influencer Marketing
MARTIN DEDERKE
Influencer Marketing Müdürü / Kurucu Ortak
Luca Influencer Marketing
YASEMİN DUNGEN
İletişim Koordinatörü
Luca Influencer Marketing
LARISSA NEUMANN
Sosyal Medya Analisti
Luca Influencer Marketing
Sherry Arjomandi
Influencer Marketing Manager

Neden Influencer Marketing?

Dünya çapında ortalama bütün oteller pazarlama bütçelerinin %50’sini sosyal medya pazarlamaya ayırmaktadır. Dijital pazarlamanın en önemli kollarından biri olan Influencer Marketing ise diğer sosyal medya pazarlama araçlarından 11 kat fazla geri dönüşüme sahiptir.

Markanız ve müşteri potansiyelinize göre Avrupa bazlı yüksek kalitede içerik üreten influencerlarla çalışma olanağı sağlayıp reklam projesi gerçekleştiriyoruz.